FURNITURE / Tables / Writing desk 4057771

nr 405 7771

WRITING DESK

Lenght: ()

1890, längd: 100, djup: 58, höjd: 72 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 1100

Monday April 10 2006
at 16:00:00